داستان روابط جنسی مجریان و مدیران در بی بی سی فارسی و صدای آمریکا

رسانه های اپوزیسیون خارج کشور از بلبشوی اخلاقی کامل در BBC و VOA خبر می دهند. پایگاه اینترنتی «کدوم دات کام» در این باره نوشت: در ماه های اخیر علاوه بر حملات رایج مقامات ایران علیه بخش های فارسی بی بی سی و صدای آمریکا، اخباری نیز درباره پشت پرده این رسانه ها منتشر شده [...]

رسانه های اپوزیسیون خارج کشور از بلبشوی اخلاقی کامل در BBC و VOA خبر می دهند.
پایگاه اینترنتی «کدوم دات کام» در این باره نوشت: در ماه های اخیر علاوه بر حملات رایج مقامات ایران علیه بخش های فارسی بی بی سی و صدای آمریکا، اخباری نیز درباره پشت پرده این رسانه ها منتشر شده است. برای مثال اخیراً خبر اخراج کوروش صحتی، احمد باطبی، جمشید چالنگی و رودی بختیار از بخش فارسی صدای آمریکا و در عوض استخدام آرش سبحانی(از گروه کیوسک) مطرح شده است. داستان های روابط جنسی مجریان و مدیران در بی بی سی فارسی و در صدای آمریکا نیز ماه هاست که در وبلاگ ها مطرح شده اند. برای مثال شایعه ای در مورد یکی از مجریان زن بی بی سی فارسی مطرح شده است یکی از جنجالی ترین خبرهای سال پیش نیز شکایت الهام[س] خبرنگار سابق بخش فارسی صدای آمریکا بود که همکار خود را متهم کرد که می خواسته به زور با او رابطه جنسی داشته باشد و وقتی او از آن همکار به مدیریت شکایت کرده وی(خانم س) اخراج شده است. وکیل وی آقای «کلیمن» در رابطه با آزار جنسی خانم[س] تقاضای ۱۵۰ میلیون دلار غرامت کرده است.
این سایت می افزاید: اخباری نیز درباره جدایی سامان اربابی مجری برنامه پارازیت از همسرش ملودی صفوی در پی رابطه اربابی با خانمی به نام یوسچا(آزاده) از آلمان و شراکت تجاری منتشر شده است. خبر یا شایعه دیگری نیز درباره جدایی آرش سبحانی (موسس گروه کیوسک) از نامزد سابق خود لونا شاد(مجری سابق برنامه شباهنگ صدای آمریکا) در پی روابط جدید آرش سبحانی با… منتشر شده است. از سوی دیگر منتقدین بی بی سی و صدای آمریکا، تغییرهای مکرر در مدیریت، خط مشی، و اعضای این رسانه ها، و همچنین عدم پاسخگویی این رسانه ها به اخبار مذکور را نشانه ضعف مدیریتی آنها می دانند.

+ نوشته شده در  دوشنبه 26 تیر1391ساعت 21:19  توسط وب سایت مهران 7217  |